XII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młodych Logistyków „POLLOGUS 2022”

24-25 listopada odbędzie się XII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młodych Logistyków „POLLOGUS 2022”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest logistyka w sytuacjach kryzysowych.

XII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młodych Logistyków „POLLOGUS 2022” to dwudniowe wydarzenie online zorganizowane przez Koło Naukowe Młodych Logistyków „Just in Time”.

Uczestnicy wezmą udział w dyskusji i poruszą kwestie, które wpłynęły na branżę logistyczną w ostatnich latach takie jak kryzys na wschodniej granicy, logistykę w zarządzaniu kryzysowym miasta, regionu, kraju oraz logistykę akcji humanitarnych.

Celem konferencji jest motywowanie studentów do podejmowania działalności w kołach naukowych oraz prowadzenia własnych badań. To możliwość do wymiany doświadczeń naukowych z innymi uczelniami oraz środowiskiem społeczno-gospodarczym. 

Ramowy program konferencji:

  • Dzień 1 – 24.11.2022 r.
    Rejestracja uczestników (logowanie od godz. 9.30), otwarcie konferencji (godz. 10.00), wystąpienie gości, prezentacje referatów, podsumowanie oficjalnej części konferencji, ogłoszenie wyników konkursu na najlepsze referaty. 
  • Dzień 2 – 25.11.2022 r. 
    Certyfikowane szkolenie przeprowadzone przez WSSE „INVEST PARK”.

Organizatorem XII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Młodych Logistyków „POLLOGUS 2022” jest Koło Naukowe Logistów „Just in Time”. Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Zachęcamy wszystkich do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.