Partnerzy

Kampania informacyjna Wałbrzych - Miasto z widokami realizowana jest przy wsparciu partnerów prowadzących działalność w regionie. 

Miasto Wałbrzych - jedno z niewielu miast na Dolnym Śląsku, w którym przeciętne wynagrodzenie przekracza średnią krajową. Zrównoważony rynek pracy, ekspozycja międzynarodowych firm i nowoczesny biznes stwarzają tu dobre warunki do rozwoju kariery. To jednocześnie jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce.

InVałbrzych - spółka należąca do miasta Wałbrzycha. Jej celem jest wspomaganie inwestorów i przedsiębiorców w procesie inwestycyjnym - od znalezienia właściwej lokalizacji do zakończenia inwestycji. 

Faurecia Polska - firma z pierwszej dziesiątki globalnych dostawców branży motoryzacyjnej. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego. 

Joysonquin Automotive Systems - producent kierownic i elementów dekoracyjnych do wnętrz samochodów klasy premium. To jedna z dwóch pierwszych firm wpisanych do rejestru Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

Tristone Flowtech Poland - firma specjalizująca się w produkcji przewodów gumowych i plastikowych do układów chłodzenia w samochodach. Produkuje m.in. dla Volvo, Ford, Nissan, Renault, Daimler, VW, Peugeot, Fiat, Ferrari, Audi czy BMW.