Miasto z widokami na hobby

Okazuje się, że na poszukiwanie hobby wcale nie trzeba „wybierać się” daleko. Wałbrzyski Ośrodek Kultury oferuje całą listę aktywności zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ceny niektórych zajęć zaczynają się już od 15 zł. Co znajdziemy w ofercie? 

Posiadanie hobby ma ogromne znaczenie dla naszego codziennego funkcjonowania. Pozwala obniżyć stres, zrelaksować się, a także przełamać rutynę. Jest to również świetny sposób, aby odkryć swoje talenty. Wśród zalet posiadania hobby można również wymienić naukę systematyczności, wytrwałości w dążeniu do celu czy rozwój umiejętności komunikacyjnych. 

Obecnie istnieje mnóstwo aktywności, które możemy uprawiać. Bogatą ofertę w tym obszarze przedstawia również Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Dla dzieci WOK przygotował m.in. zajęcia z: 

1) muzyki 

W ofercie jest nauka gry na pianinie, gitarze, skrzypcach czy akordeonie. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 lat. Cena wynosi 60 zł/h. 

2) tańca

Do wyboru jest m.in. balet, hip-hop i street dance. Najmłodsza grupa uczestników warsztatów zaczyna się już od 3 lat, a ceny od 15 zł/zaj.

3) kreatywności 

W tym przypadku WOK zaprasza do „pracowni kreatywności”, gdzie uczestnicy mogą spróbować swoich sił tworząc rękodzieło. Oprócz tego w ofercie są zajęcia plastyczne. W tym wypadku ceny rozpoczynają się od 25 zł/zaj.

4) nauki języka angielskiego (również z elementami muzyki!). Ceny od 15 zł/zaj. 

Dla dorosłych WOK oferuje m.in. zajęcia z szachów i brydża (co warto zaznaczyć oba zajęcia są bezpłatne)  jogi oraz zumby. 

Pełną ofertę oraz  aktualny cennik znajdziesz na stronie WOK