Gdzie spędzić święta w Wałbrzychu?

Kolorowe iluminacje, udekorowane kawiarnie i witryny sklepowe to znak, że Boże Narodzenie lada moment. Dokąd warto się udać, aby bardziej poczuć ducha świąt? 

Bożonarodzeniowy Jarmark

Już od 10 grudnia w Galerii Victoria możesz odwiedzić jarmark, na którym kupisz tradycyjne przysmaki i ozdoby, które wprowadzą świąteczny klimat do Twojego mieszkania. Jeśli z kolei skompletowanie prezentów pod choinkę wciąż jeszcze przed Tobą, nic straconego. Znajdziesz tu również drobiazgi idealne na upominki, a od 19 do 23 grudnia możesz skorzystać też z profesjonalnego pakowania.

Święta w Zamku Książ 

Marzy Ci się Boże Narodzenie w klimatycznej scenerii? Chcesz tym razem spędzić je poza domem? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość - masz w czym wybierać. Możesz zdecydować się na jeden z kameralnych pensjonatów lub majestatyczny Zamek Książ. Tu czeka na Ciebie wspólne dekorowanie pierniczków podczas sesji live cookingu, ubieranie świątecznej choinki, wytworna kolacja wigilijna w Sali Balowej Zamku Książ czy pasterka w zamkowej kaplicy. Pełen program atrakcji znajdziesz na stronie internetowej Zamku. 

Spacer po klimatycznych zakątkach miasta

A może po uroczystej kolacji chcesz zabrać rodzinę na spacer pięknie oświetlonymi ulicami Wałbrzycha? Masz do dyspozycji wiele miejsc - od słynnej już choinki w Rynku, przez Plac Grunwaldzki, ul. Wysockiego, Aleję Wyzwolenia czy Plac Magistracki. W tym roku Wałbrzych rozbłyśnie kolorowymi światełkami do 6 stycznia, dlatego warto pospieszyć się, aby zobaczyć wszystkie iluminacje. Najnowsze z nich znajdziesz w dzielnicy Stary Zdrów. 

Wszystkim mieszkańcom Wałbrzycha życzymy udanych, dobrych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech pogoda ducha Was nie opuszcza, a nadchodzący nowy rok przyniesie dobre widoki na przyszłość.