Dni Wałbrzycha już w ten weekend! Kogo zobaczymy na scenie?

W najbliższy weekend Wałbrzyszan czeka prawdziwa moc atrakcji. Wszystko z okazji Dni Wałbrzycha, które odbędą się 26 i 27 maja. W programie przewidziano występy gwiazd polskiej muzyki, pokazy taneczne czy wesołe miasteczko.

 
W poprzednich latach Wałbrzych gościł takich wokalistów jak Vito Bambino, Katarzyna Nosowska czy Edyta Górniak. W tym roku poprzeczka również została zawieszona wysoko. Na placu eventowym przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (teren Starej Kopalni) zobaczymy m.in. zespół Feel znany z takich hitów jak „A gdy jest już ciemno” czy „Jak anioła głos”. Z kolei dla fanów muzyki klubowej przewidziano występ Komodo - grupy DJ’ów i producentów muzycznych, którzy od lat występują na całym świecie. 
 
Ponadto na scenie wystąpi Sara James, która w 2021 roku wygrała 4. edycję The Voice Kids, a zaledwie kilka miesięcy później zajęła 2. miejsce na Eurowizji Junior. Sara może pochwalić się również bardzo udanym występem w America’s Got Talent, który zapewnił jej miejsce w finale programu i spore grono fanów na całym świecie. 
 
Kolejnym punktem na mapie programu będzie występ rapera i producenta muzycznego Nullizmatyka. Artysta przez lata występował w grupie „Trzeci Wymiar”, która powstała w 1998 r. właśnie w Wałbrzychu.
 
Oprócz tego na scenie pojawią się również finaliści konkursu „Wałbrzych ma Talent”, uczestnicy Wałbrzyskiej Szkoły Talentów i Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.
 
Tradycyjnie będzie też wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna oraz liczne stoiska i warsztaty prowadzone przez miejskie instytucje kultury.
 
Nie może Cię zabraknąć!